עיצוב גרפי

משימותיו של המעצב הגרפי הן רבות ומגוונות וזו היא גם אחת הסיבות שמדובר על מקצוע פופולארי ומבוקש בקרב אנשים רבים שנרשמים ללימודי עיצוב גרפי. מדובר על מקצוע שמשלב תחומים שונים של יצירה, עיצוב ויצירת מציאות חדשה ושונה. מי שכבר עובד במקצוע יוכל לומר שהאתגרים שעומדים לפתחו הופכים כל יום למרתק ופורה מאוד.

קצת על הקורס

קורס עיצוב פנים נמצא בתחום של אדריכלות ומי שעוסק בו מופקד על התכנון והעיצוב של הסביבה הקרובה לאדם בבית הפרטי, בעבודה ובמקומות שבהם הוא מבלה בשעות הפנאי שלו. הלימודים מדגישים את הפן האסתטי, הטכני והתרבותי. אחת הסיבות לפופולריות של מעצבי פנים היא העלייה באיכות החיים שהביאה אתה רשימה של דרישות ובקשות לשינויים והתאמה לצרכים החדשים.

היכן לומדים את התחום?

ישנן כמה מכללות שמספקות קורסים טובים בנושא זה, במסגרת כל קורס ניתן ללמוד היסטוריה ותיאוריה של עיצוב פנים, טקסטורות וצבע וגם כל מה שנוגע להיבטים של עיצוב חללים פנימיים. אם תכננתם להירשם לקורס בעיצוב פנים אז יהיה עליכם להוכיח שיש לכם הבנה טכנית ועיצובית, הלימודים יכללו בין השאר גם סיורים לימודיים במקומות שונים ברחבי הארץ כך שתוכלו להתרשם מדברים בזמן אמת.

המטרה של לימודים בעיצוב היא להכשיר את התלמיד להיות מעצב של ריהוט, חללים פנימיים ועוד. הקורס יטמיע בכם את כלל המרכיבים העיצוביים והטכניים בתחומים שונים. ההשכלה התיאורטית היא חשובה מאוד ובמלך קורס זה תלמדו על ההיסטוריה של ההתפתחות סגנונות שונים, החל מיוון העתיקה ועד לימינו אנו. בנוסף תקבלו סקירה של סגנונות אדריכליים שהשפיעו על התרבות המערבית.

כל מה שדרוש

קורס עיצוב יכיר לכם את עולם העיצוב החל ממושגים יסודיים בתחום ועד לתחומים מורכבים כמו תקשורת חזותית למשל. עיצובים בתעשייה או בתחום הטקסטיל הם פופולאריים מאוד וגם עיצוב של חלונות ראווה או אנימציה מאתגרים ומסקרנים. ישנו מגוון שלם של חומרים שניתן לעשות בהם שימוש ואתם תכירו אותם דרך סדרה של תרגילים ויישום של טכניקות ברמות שונות שיסבירו לכם כיצד לעצב אובייקטים בחלל.

ישנו גם תחום שנקרא הבעה גרפית שכולל את יסודות החשיבה הגראפית וגם שיעורי גרפיקה שמיועדים למעצבי פנים. כך תוכלו להכיר את שפת השרטוט, פרספקטיבה, קומפוזיציה ותלת ממד. בנוסף תלמדו אודות רישום, עבודה עם עפרונות, אור וצל וצבעי מים. כמובן שתלמדו גם על חומרי הגלם השונים העץ, השיש, זכוכית ופולימרים שונים, כל זאת ועוד בקורס עיצוב גרפי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here