למי שמחפש אוזניות איכותיות במחירים הוגנים כדאי להכיר את מגוון המוצרים של המותג pioneer, אשר שמו הולך לפניו בזכות שמע מעולה, ארגונומיה מצוינת, בידוד רעשים אפקטיבי וחדשנות טכנולוגית. לפניכם סקירה קצרה של 4 אוזניות מומלצות מבית המותג. Pioneer S6 – אלו הן אוזניות אלחוטיות המצטיינות בנוחות לבישה, משקל קל, עיצוב יפהפה ובידוד רעשים, או בקיצור – כל מה שאי פעם תרצו מאוזניות. בנוסף לבידוד הרעשים האקטיבי, הן מגיעות עם סוללה חזקה לשלושים שעות עם ANC כבוי ועד עשרים שעות עבודה עם ANC דולק. גם הטעינה שלהן מצוינת ואחרי עשר דקות בלבד כבר תוכלו לקבל שלוש שעות של עבודה. ואם לא די בכך, ניתן לחבר אליהם עד שני מקורות האזנה במקביל, יש להן חיבור Bluetooth 5.0 והן תומכות בעוזרות האישיות של אפל וגוגל לפי המגבלות הקיימות בישראל. Pioneer S9 - מאותה הסדרה מגיעות אוזניות עם בידוד רעשים וסאונד נהדר, בעלות שליטה על סינון הרעשים, סוללה המאפשרת עד עשרים וארבע שעות של נגינה, וכפתור שליטה על עוזרת קולית של גוגל. יש להן איכות שמע מרשימה במיוחד בזכות יכולת עיבוד מתקדמות ממגוון מקורות שמע, כאשר אתם יכולים לשלוט על רמת בידוד הרעשים, על הסאונד ועל עדכוני תוכנה באמצעות אפליקציה ייעודית. בנוסף, יש להן איכות ונוחות משופרות בזכות חומרים איכותיים במיוחד ותכנון הלוקח בחשבון שימוש לטווח ארוך. גם ניתן לחבר אליהן במקביל שני מכשירי סמארטפון, ויש להן חיבור מהיר דרך NFC שבו רק מצמידים את הסמארטפון לאוזניות והן כבר מתחברות מעצמן, כל עוד מדובר בסמארטפון נתמך. PIoneer SE-MJ561BT – עוד אוזניות אלחוטיות נהדרות, הפעם עם מבנה אלומיניום יוקרתי ודרייברים בקוטר 40 מ
קרדיט: FREEPIK

למי שמחפש אוזניות איכותיות במחירים הוגנים כדאי להכיר את מגוון המוצרים של המותג pioneer, אשר שמו הולך לפניו בזכות שמע מעולה, ארגונומיה מצוינת, בידוד רעשים אפקטיבי וחדשנות טכנולוגית. לפניכם סקירה קצרה של 4 אוזניות מומלצות מבית המותג.

  1. Pioneer S6 – אלו הן אוזניות אלחוטיות המצטיינות בנוחות לבישה, משקל קל, עיצוב יפהפה ובידוד רעשים, או בקיצור – כל מה שאי פעם תרצו מאוזניות. בנוסף לבידוד הרעשים האקטיבי, הן מגיעות עם סוללה חזקה לשלושים שעות עם ANC כבוי ועד עשרים שעות עבודה עם ANC דולק. גם הטעינה שלהן מצוינת ואחרי עשר דקות בלבד כבר תוכלו לקבל שלוש שעות של עבודה. ואם לא די בכך, ניתן לחבר אליהם עד שני מקורות האזנה במקביל, יש להן חיבור Bluetooth 5.0 והן תומכות בעוזרות האישיות של אפל וגוגל לפי המגבלות הקיימות בישראל.
  2. Pioneer S9 – מאותה הסדרה מגיעות אוזניות עם בידוד רעשים וסאונד נהדר, בעלות שליטה על סינון הרעשים, סוללה המאפשרת עד עשרים וארבע שעות של נגינה, וכפתור שליטה על עוזרת קולית של גוגל. יש להן איכות שמע מרשימה במיוחד בזכות יכולת עיבוד מתקדמות ממגוון מקורות שמע, כאשר אתם יכולים לשלוט על רמת בידוד הרעשים, על הסאונד ועל עדכוני תוכנה באמצעות אפליקציה ייעודית. בנוסף, יש להן איכות ונוחות משופרות בזכות חומרים איכותיים במיוחד ותכנון הלוקח בחשבון שימוש לטווח ארוך. גם ניתן לחבר אליהן במקביל שני מכשירי סמארטפון, ויש להן חיבור מהיר דרך NFC שבו רק מצמידים את הסמארטפון לאוזניות והן כבר מתחברות מעצמן, כל עוד מדובר בסמארטפון נתמך.
  3. PIoneer SE-MJ561BT – עוד אוזניות אלחוטיות נהדרות, הפעם עם מבנה אלומיניום יוקרתי ודרייברים בקוטר 40 מ"מ, שמסוגלות לספק עד חמש עשרה שעות ניגון שעות ניגון. כמו כן, האוזניות האלו יכולות להתחבר עד לשמונה מכשירים במקביל, יש להן Bluetooth ו-NFC מובנים, הן שוקלות רק 160 גרם, והעיצוב שלהן יוקרתי ומרהיב.
  4. אוזניות ספורט אלחוטיות SE-E8TW True Wireless – המותג pioneer מציע גם שורה ארוכה של אוזניות ספורט אלחוטיות מהמובילות בעולם, דוגמא נאה לכך מהוות האוזניות האלו עם סוללה שמחזיקה עד לשלוש שעות, הטענה שנותנת עד תשע שעות נוספות, עמידות למים ואיכות שמע נהדרת. אין ספק שמדובר בפתרון אולטימטיבי עבור אימוני כוח, ריצה, והליכות, וגם יש להן חיבור קל מאוד לסמארטפון. הן מגיעות עם מגוון מתאמים המבטיחים ישיבה יציבה בתוך האוזן ובלי נפילות, והן מצטיינות בבידוד רעשים פאסיבי המספק מוזיקה מצוינת בכל מצב בעוד אתם מודעים לרעשים המגיעים מאנשים וממכוניות. יש להן גם כפתור שליטה מובנים על עוזרות קוליות תומכות, דרייברים 7 מ"מ המספקים סאונד מעולה בכל סיטואציה, מבנה ייחודי לדיוק שליחת הצלילים אל האוזן, אפליקציית התראות, והפתעות נוספות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here