קרדיט: Freepik.com

ישנם לא מעט עקרונות בחתימה דיגיטלית מאובטחת שכן על מנת שהחתימה שלכם תהיה מאובטחת במסמכים המקוונים השונים עליה לכלול מספר פרטים ועליה להיעשות אצל אנשי המקצוע המיומנים ביותר עבור כך, וכן לעשות שימוש בתוכנות הכי טובות ומאובטחות שיש. כמו כן בתחילת ההליך תקבלו את המסמך שאתם צריכים לחתום עליו, תחתמו יחד עם תאריך וכמובן לאחר השליחה תוכלו לעקוב אחרי המסמך עד להגעתו ליעד שרציתם, וזאת תוך כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאי אפשר לזייף\להעתיק את החתימה שלכם ותוך כך שאתם יודעים בדיוק להיכן המסמך הגיע. כמו כן תוכלו לדעת האם החתימה שחתמה על המסמך היא מקורית, האם היא תואמת את הלקוח שלכם ועוד דברים אשר הינם קריטיים להמשך תהליך חתימה בטוח. לשם כך תוכלו לפנות לiForms ולקבל את כל מה שתצטרכו בנושאי חתימה דיגיטלית, מסמכים מקוונים ועוד. חברתנו עובדת עם מיטב הגופים בישראל, כמו למשל: שטראוס, רכבת ישראל ועוד. בנוסף חברתנו מקפידה על כל הכללים הנדרשים בחתימת מסמכים מכל הסוגים והינה אחראית על התוכנות שהיא עושה בהן שימוש תוך רמת אבטחה גבוהה במיוחד.

 

להתייעל מרחוק

אחד הדברים הכי נפוצים כיום במקומות עבודה זהו טופס 101 אונליין, אשר דרכו בעלי עסקים רבים שולחים לעובדיהם, והעובדים יכולים לחתום מרחוק על טופס ה101 ללא צורך בהגעה למקום העבודה. כמו כן טופס 101 יהיה בדיוק כמו הטופס המודפס, רק בנגישות גבוהה יותר וכמובן גם נוחה יותר. כמו כן חלק מהטופס כמובן מתמלא על ידי המעסיק עצמו וחלק על ידי המועסק. בנוסף הטופס הינו נחשב טופס אמין לכל דבר ועניין והינו טופס כביל וחוקי.

 

שירותים דיגיטליים איכותיים

אין זה משנה אם את צריכים שירותים של חתימה דיגיטלית מאובטחת או טופס 101 אונליין, אתם תצטרכו לשכור את שירותיה של חברה אשר מתמחה בתחום המסמכים המקוונים ובחברה אשר יודעת לעשות כן בצורה הטובה ביותר, תוך כך שהיא מתנהלת לפי החוק במדינה, ולפי הכללים השונים של מקומות התעסוקה ושל המסמכים השונים. כמו כן חשוב לוודא שהאמינות של החברה מעל הכל, שכן יש בידה מידע רגיש. לשם כך תוכלו לפנות לiForms אשר תספק עבורכם שירותים מקוונים בכל הנוגע למסמכים מקוונים, חתימות דיגיטליות ועוד. חברתנו הינה בעלת וותק עשיר של מעל לעשור בתחום ותדאג עבור כלל לקוחותיה לשירות הטוב ביותר שיש. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here