אתר שאתם בונים בעזרת תכנות, תצטרכו גם להתאים לו את התבנית המסודרת והטובה ביותר בשביל סגנון אתרכם. לשם כך, ישנם המון תבניות שתוכלו לראות בעמוד הבחירה של התבנית, ובנוסף תוכלו לראות סקירה על התבנית באתרינו. לשם בחירת התבנית הטובה ביותר, ריכזנו 4 טיפים שיעזרו לכם לבחור תבנית מושלמת לאתר וורדפרס, לא רק שתוסיף חן לאתר, אלא גם שתהיה מקצועית.

חשוב לוודא שהיא רספונסיבית

כל מקדם אתרים מקצועי יודע, אחד הדברים הקריטיים ביותר לאתר בדירוג גבוה, הוא אתר שמותאם למכשירי הסלולר. אתר זה נקרא אתר רספונסיבי. בתבניות וורדפרס רבות יש את האפשרות להתאים את האתר לסלולר, לכן חשוב שאתם בודקים זאת לפני שאתם בונים את התבנית על האתר. זכרו, בשביל לקדם את האתר שלכם, גוגל מחייבים שהאתר יהיה רספונסיבי.

מתאימה לסגנון האתר

יכול להיות שהתבנית נראית לכם מדהימה, והיא נראית לכם מאוד קלילה וכיפית לדפדוף, אך אולי התבנית הזאת מתאימה דווקא לחנות אלקטרונית, ולא לבלוג שלכם? יכול להיות שהתמונות הגדולות שם יסבו את תשומת לב עיניהם של הגולשים דווקא לשם, במקום לבלוג שלכם? או שאם אתם בעלי חנות אלקטרונית גדולה, אז אתם לא רוצים שיופיע טקסט גדול מדי שנראה כמו מסך חדשות, במקום חנות? דמיינו את עצמכם נכנסים לחנות אלקטרוניקה, שמה שתמצאו שם זה רק עיתונים, הרי שהאתר שלכם צריך להיות בסגנון מודרני של האלקטרוניקה והטכנולוגיה בשביל לשכנע שזה אתר מקצועי.

תראו לגולשים את תכלית האתר

לא כל מה שמסובך הוא יפה, לפעמים הפשוט ביותר הוא המושך לעין. אל תחפשו את העיצובים המסורבלים והגדולים, יכול מאוד להיות שהם לא מתאימים לסגנון האתר שלכם, ומה שיתאים יהיה דווקא הפשוט מבניהם. תחשבו על הלוגואים המסובכים שאי אפשר לקרוא אפילו את השם של החברה, ולא מבינים את המהות של הלוגו, אלה לוגואים שאנשים מחפשים לברוח מהם, כך גם האתר שלכם צריך להיות פשוט ומובן.

נוחות – כי איפה שנוח נשארים

לא רק שהוא נראה טוב, אלא גם שיהיה קל להתמצא בו. תבנית מושלמת לאתר וורדפרס היא תבנית שנוח למצוא את הכיוון שלכם באתר, איך מגיעים מנקודה לנקודה, והכי חשוב שזה יתבצע מהר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here