5 מחשבי נייד מומלצים לתכנות

כאשר מתכנת בונה את סביבת העבודה שלו נדרשת מחשבה מקדימה, ולעיתים גם השקעה כספית לא מבוטלת, אכן, מחשב נייד עבור מתכנת הוא הרבה יותר מכלי שעשועים ועליו לעמוד בדרישות המיוחדות של העבודה, כגון הפעלה של ויז'ואל סטודיו, חלונות מרובים, די באג, מעבד מתקדם ביותר, דיסק קשיח וזיכרון פנימי בנפחים גבוהים, ולא פעם גם רוצים מסך איכותי ומקלדת ארגונומית המותאמת לעבודה של שעות מרובות.  על מנת לעשות לכם סדר בנושא, לפני סקירה קצרה של 5 מחשבי נייד מומלצים לתכנות.

לפני שנתחיל בסקירה נציין את המובן מאליו: אין מחשב נייד אחד שנותן את כל היתרונות ואין לו אף חיסרון. יתר על כן, הדבר תלוי לא מעט בתקציב העומד לרשותכם, וחשוב לזכור שישנם מחשבים במחירים סבירים (אמנם גבוהים יותר מהממוצע) שיכולים לתת מענה למרבית הצרכים הנפוצים של מתכנתים. מעבר לכך, הבחירה תלויה כמובן בהעדפות האישיות, בניסיון שלכם עם מחשבים ניידים של מותג כזה או אחר, בהרגלי העבודה שלכם ובדרישותיה המיוחדות. אם כן, לפניכם סקירה של חמישה מחשבים ניידים שיכולים לתת מענה טוב במחירים סבירים:

  1. Lenovo ideapad – סדרת מחשבים ניידים חזקה במחיר סביר מבית היוצר של לנובו, אשר מאפייניה הבסיסיים הם מעבד Intel Core i7, דיסק קשיח 512GB SSD וזיכרון פנימי 16 GB. 
  2. Notebook 15–ay104nj – מבית היוצר של HP, מאופיין בארגונומיה מצוינת העושה את השימוש לידידותי ופשוט, כולל מקלדת נוחה מאוד. מדובר במחשב נייד במשקל קל עם מסך מצוין בגודל נוח מאוד לעבודה, ביצועים מצוינים, סוללה חזקה המאפשרת שעות עבודה ארוכות, וכל זאת במחיר בהחלט סביר.
  3. Asus-zenbook – במחיר קצת יותר גבוה תוכלו ליהנות ממחשב נייד של אסוס. למחשב הזה יש חומרה בעלת ביצועים מצוינים, עבודה אמינה וחזקה וגם העיצוב נעים מאוד לעין. אין ספק שהוא מציע סביבת עבודה מצוינת, מהירה ויעילה על ווינדוס 10 שגם מגיע איתו כמובן בחינם.
  4. Dell XPS 15 – אם אינכם מוגבלים במיוחד במסגרת התקציב, כדאי לשים לב לסדרת ה- XPS של דל. מדובר בסדרה שהמחשבים שלה בעלי מעבדי intel Core i7, זיכרון קשיח 512GB SSD וזיכרון פנימי 16 GB. החומרה הבסיסית שלהם מקנה ביצועים מצוינים, מהירים ויעילים, גם עם תוכנות כבדות וריבוי חלונות.
  5. X302UV – עוד מחשב נייד מבית אסוס. המחשב הזה נחשב מצוין עבור מתכנתים בזכות ביצועים מהירים ביותר ודיסק היברידי, דבר המקטין את העומס על האחסון. כמו כן, מדובר במחשב בעל משקל קל, קומפקטי ואינו מכביד על נשיאתו ממקום למקום, או על עבודה בשולחנות צרים, וגם יש לו מסך המונע השתקפויות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here