מרבית האתרים באינטרנט כיום בנויים על וורדפרס. זאת משום שמדובר בפלטפורמה הנוחה והמקצועית ביותר בעיני רבים להקים עליה אתר בקלות וללא ניסיון קודם. כמו כן ניתן לשלוט בפרמטרים רבים בתוך האתר ולא רק בצבעי רקע והוספת טקסטים ותמונות. ניתן להשתמש בתבניות חינמיות או תבניות בתשלום ובהתאם לכך גם יגדלו הפונקציות שבהם תוכלו להשתמש לבניית האתר שלכם. בעוד מרבית האתרים כיום בנויים על וורדפרס, כדאי שתבליטו את האתר שלכם מאתרי המתחרים בתחום שלכם באמצעות הטיפים הבאים:

  1. אתר רספונסיבי – כיום גוגל ומנועי חיפוש אחרים שמים דגש על אתר המותאמים רספונסיבית. כלומר אתרים המותאמים למובייל ובכלל למסכים בגדלים שונים. אם אינכם מתכנתים או שהתבנית שקניתם לאתר שלכם אינה רספונסיבית אז כדאי לכם לשקול להחליף תבנית לאתר או לשכור מתכנת שיעשה זאת כיוון שחצי מהגולשים כיום עושים זאת באמצעות הסמארטפון ומדובר כיום גם בפרמטר המשפיע על הקידום האורגני של האתר.
  2. רשתות חברתיות בכל מקום – בעידן הדיגיטל של היום רשתות חברתיות תופסות מקום נכבד בלו"ז היומי של כל אחד ואחת מאתנו. על כך אתם רוצים להיות פעילים בכמה רשתות חברתיות מרכזיות שבהם עשויים להיות קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם ולקשר את האתר לפרופילים שלכם ברשתות החברתיות ולהיפך.
  3. תוסף הנגשה – כיום בכל אתר מודרני יש תוסף הנגשה המאפשר לאנשים להגדיל ולהקטין את הכתב באתר, לשנות צבעים ובהירות ועוד. עבור אתרים מסוימים מדובר בחוק המחייב להשתמש בתוסף זה.
  4. ניווט נוח וברור – כיום חוויית המשתמש הנה חיונית לא רק להצלחה לאתר מול הגולשים חסרי הסבלנות אלא גם עבור הקידום האורגני. גולש שלא ימצא את עצמו באתר ינטוש אותו במהירות ואחוזי נטישה גבוהים מדף הבית או ממוצע זמן גלישה נמוך באתר עשויים לפגוע בקידום האורגני של האתר.
  5. עיצוב נקי – מרבית האנשים כיום מעדיפים עיצוב נקי, מסודר ונעים לעין. בעידן בו העין שלנו מתגרה בצבעים, פרסומות ושלטים מרצדים בכל מקום המוח כבר נואש למקומות בהם אפשר לתפוס מעט נחת, לקרוא מידע ולהתרשם בצורה שקטה ונעימה.

לסיכום; אין ספק כי בניית אתר וורדפרס הנה החלטה נבונה עבורכם ועבור העסק שלכם. למרות זאת, ישנם אנשים רבים שאינם משקיעים מספיק בהנגשת האתר וחוויית המשתמש בו. עשו זאת ותגלו את השיפור בהמרות מהר מאוד.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here