אחד הדברים היותר טובים שיש בפלטפורמת וורדפרס היא שאפשר להתקין תוספים שונים לשדרוג האתר, הן מבחינה וויזואלית, הן מבחינת רמת האבטחה של האתר, עריכת קוד האתר, הוספת קודים חיצוניים ועוד. ישנם אלפי סוגים שונים של תוספים אפשריים לשימוש, חלקם בחינם וחלקם בתשלום.

להלן מספר תוספי וורדפרס המומלצים בכל אתר כיום:

  • yoastSEO– תוסף נפלא המסייע לנו בניתוח עמודים ופוסטים באתר שלנו ומציג לנו שגיאות שונות בהתאם לסטנדרט התכנים המומלצים היום לטובת אופטימיזציית האתר למנועי החיפוש ובראשם גוגל. כך למשל מציג התוסף את כמות מילות המפתח ביחס לכמות המילים במאמר, היכן שכחנו לכלול את מילת המפתח במאמר (לדוגמה בכותרת או בפסקה הראשונה), האם הוספנו תמונה למאמר ועוד.
  • Google Analytics plus– תוסף של גוגל אנליטיקס לוורדפרס שמאפשר לנו להוסיף את הקוד של גוגל בקלות לאתר דרך התוסף ומבלי להתעסק בעריכת הקוד של האתר. עבודה עם גוגל אנליטיקס חשובה לכל בעל אתר כיום לאיסוף וניתוח נתוני האתר, תנועת הגולשים בו ועוד.
  • Google XML sitemaps– תוסף נפלא שבונה עבורנו מפת XML לאתר שלנו, דבר אשר חשוב מאוד לקידום האתר. מפת אתר הנה חיונית ומאפשרת לזחלנים של מנועי החיפוש להבין טוב יותר את מבנה האתר והעמודים בו.
  • Contact form 7– תוסף יצירת הקשר הטוב ביותר ככל הנראה. קל, נוח ומהיר. מאפשר ליצור טופס יצירת קשר משדות שונים ולהציב אותם בעמוד מסוים באתר בקלות ובמהירות.
  • MarketPress eCommerce– אם אתם משלבים מכירה של מוצרים פיזיים או דיגיטליים בעסק/באתר שלכם הרי שתוסף זה הנו הדבר הטוב ביותר עבורכם. התוסף marketpress כולל בתוכו את כל מה שהלקוח צריך כדי ליהנות מחוויית רכישה נוחה ונעימה באתר שלכם ומלבד זה תוכלו למצוא בתוסף כל מה שתצטרכו כדי לנהל כראוי את החנות שלכם: קופונים, הנחות, שילוב של חשבוניות PDF, 16 אפשרויות שונות לתשלום באמצעות האתר, עמוד רכישה ועוד.

מלבד חמשת התוספים הללו ישנם ככל הנראה עוד תוספים רבים שאתם יכולים להשתמש בהם ויהיו יעילים מאוד עבורכם ועבור העסק שלכם. בחנו היטב את התוספים השונים וחפשו תחילה תוסף חינמי לפני שתוציאו כסף על תוסף בתשלום, כיוון שככל הנראה ישנה גם גרסה חינמית של התוסף שתספק את הצרכים שלכם. אם יש לכם המלצות נוספות על תוספי וורדפרס אתם מוזמנים להגיב כאן למטה באתר ונשמח להתרשם מהתוספים שאתם ממליצים עליהם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here