טלי רוזמן | קרדיט: טלי רוזמן

Xerox, תאגיד אחזקות (NYSE: XRX), מינתה את טלי רוזמן לסגנית נשיא- מחלקת התלת מימד של החברה. במסגרת תפקידה, תדווח רוזמן ישירות לנארש שאנקר, מנהל הטכנולוגיה הראשי של Xerox.

"טכנולוגיית התלת מימד הינה הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מתוך חמשת עמודי החדשנות שלנו, מבחינת שילובה בשוק ויצירת הכנסות." אומר שאנקר. "לשם כך נדרש מנהל מוביל שחושב אחרת, ויכול לפעול באסטרטגיה כאשר אנו מתקדמים לעבר הפצה מסחרית של מדפסת המתכת הנוזלית שלנו. לאור הידע הנרחב של טלי בתעשיית התלת מימד, אני בטוח שהיא האדם הנכון לקדם את התוכנית שלנו."

רוזמן הצטרפה ל-Xerox לאחר סיום תפקידה בחברת NICE, שם שימשה כסגנית נשיא – תפעול של אזור אמריקה. לפני עבודתה ב- NICE, רוזמן ניהלה את אסטרטגיית המוצר של חברת Stratasys, מובילה עולמית בתחום טכנולוגיית הדפסת תלת מימד. בתפקידה הייתה אחראית על תהליך התכנון השנתי של קבוצת המוצרים ופיתחה ערוצי מכירה ייעודיים לפלחי לקוחות ספציפיים.

"להיות חלק מהצוות הזה בחברה יוצאת הדופן הזו, זו הזדמנות גדולה." מסרה רוזמן. "אני נרגשת לראות כיצד Xerox הופכת להיות החברה המובילה בתעשיית  הדפסות התלת מימד, ולסייע למדפסות תלת המימד המתקדמות של זירוקס לעבור לייצור".

Xerox

Xerox, תאגיד אחזקותNYSE: XRX) ) גורמת לכל יום לעבוד טוב יותר.

Xerox הינה טכנולוגיה למקומות עבודה, הבונה ומשלבת תוכנה וחומרה עבור ארגונים גדולים וקטנים. כאשר הלקוחות מחפשים לנהל מידע בפלטפורמות דיגיטליות ופיזיות, Xerox מספקת חוויה חלקה, מאובטחת ויציבה. בין אם להמציא את מכונת הצילום, אתרנט, מדפסת הלייזר או יותר, Xerox כבר הגדירה את מקומות העבודה המודרניים. פרטים נוספים ניתן למצוא באתרXerox .

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here