ישנם הצעות רבות לקורסים שעוסקים במסחר אלקטרוני. לפני שנדבר על השיטה עצמה של פתיחת חנות אלקטרונית באיביי, חשוב להדגיש את העובדה שהכול אפשר ללמוד כיום מהאינטרנט, כל נושא שתרצו ללמוד, לכן הקורסים מתאימים לאנשים שאוהבים לקבל מידע באופן מרוכז. על מנת לשמור על היררכיה נכונה, ריכזנו במאמר זה את 5 השלבים שכל סוחר באיביי חייב להכין מראש, ובמהלך המסחר.

לימוד הזירה בה אתם סוחרים

זירות איביי הינן רבות, העיקריות נמצאות באירופה, והגדולה מכולן היא ארה"ב. על מנת להתחיל לסחור באחת מן הזירות, חובה להכיר את החוקים והכללים של כל אותם מקומות. נהלו רשימה מסודרת של כל המיסים שצריך לשלם בכל מדינה, למרות שהכול מנוהל באינטרנט, אנו חייבים לשמור על חוק וסדר. תחקרו את ההרגלים של אותם תרבויות, מה הם אוהבים לקנות ומה התחביבים שלהם, חקרו על כך לעומק בשביל לדעת את סוג המוצר שאתם רוצים למכור.

כמה כסף גובים מכם

תדאגו לברר את מחיר המוצר שאתם רוכשים, תחשבו את המיסים של יבוא ויצוא המוצר הזה, ובהתאם לכך תוכלו לקבוע מחיר. שימו לב כי גם איביי וגם אמצעי התשלום של פייפאל גובים מכם מס מסוים על המוצרים שלכם.

חקר שוק

כמו שנאמר בסעיף הראשון, אחרי שחקרתם על התרבות המקומית ועל הרגלי הקנייה שלהם,  כך תוכלו לקבוע אילו מוצרים תקנו. בנוסף, תמכרו דברים על פי לוח השנה ולפי החגים המקומיים. תדעו להתנהל על פי הזירה ותרבות האנשים באזור.

פתיחת משתמש באיביי + פייפאל

עקבו אחר ההוראות בעמוד האיביי והפייפאל, פתחו חנות אלקטרונית באיביי ומשתמש בפייפאל, ותקשרו את שני הקישורים, כך שהכסף שישלמו לכם באיביי, יעבור אוטומטית לחשבון הפייפאל שלכם. ההמלצה שלנו זה לא28 למשוך מידית את הכסף מפייפאל, פתחו חשבון מט"ח בבנק, כך שתוכלו לשלם כמה שפחות מיסים.

פתיחת עוסק פטור

שכרו רואה חשבון שיוכל ללוות אתכם בתהליך הזה. רואה החשבון ילווה אתכם בכל התהליך, יגיד לכם כיצד לבצע את המסחר בצורה חוקית, כך שלא תעברו על החוק ללא ידיעה, אך חשוב לזכור שאי ידיעת החוק איננה פוטרת מהעונש.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here