קרדיט: Pixabay

AgJunction הקנדית בחרה בפלטפורמת הסימולציה של קוגנטה הישראלית להאיץ את הכניסה לשוק החקלאות

 

AgJunction, מובילה עולמית של פתרונות הדרכה והיגוי אוטומטיים מתקדמים, תשלב את פלטפורמת הסימולציה האוטונומית של קוגנטה בהיצע המוצרים שלה.

 

קוגנטה מודיעה היום על שילוב תוכנת הסימולציות של Cognata בטכנולוגיה של AgJunction, זאת על מנת להמשיך את סדרת הניסויים והאישורים על רכבי השטח. סימולציית רכבי השטח האוטונומיים של החברה הישראלית מיועדת לבחון, לאמן ולתקף אתגרי תפיסה ושליטה על שטחים שאינם מציעים הגדרת כביש ברורה ולשבילים המציעים תנאים מאתגרים כגון סלעים, שיפועי צד, טרקטורים קשים ועוד.

 

הטכנולוגיה של קוגנטה יוצרת ביעילות הדמייה מתקדמת וסביבות סינתטיות ריאליסטיות חדשות כדי לאפשר הכשרת AI/ML משופרת המגבירה את האמינות, מפחיתה טעויות אנוש בעת השלמת משימות קריטיות ומשפיעה באופן חיובי על האמון בין האדם למכונה.

פלטפורמת סימולציה זו משתמשת בנתונים סינתטיים בסביבה דיגיטלית ומספקת ריאליזם ייחודי באימון ותיקוף רכבים ומכונות שטח אוטונומיים.

 

בשנת 2020 שוק רכבי השטח האוטונומיים הוערך ב -14 מיליארד דולר וצפוי להגיע ל-18 מיליארד דולר עד 2026, בקצב צמיחה שנתי של 4.12% במהלך תקופת התחזית (2021-2026). שוק השטח העולמי חווה ביקוש גבוה בשל הצורך בציוד קומפקטי חזק. לרכבי השטח יש מגוון רחב של משתמשים בתחומי החקלאות, הכרייה ומבנים אחרים. החברות המספקות רכבי שטח מתמקדות בהצגת מוצרים חדשים עם תכונות משופרות כדי למשוך יותר לקוחות ולצבור מעמד תחרותי בשוק*.

* שוק רכבי שטח – צמיחה, מגמות ותחזיות, מורדור מודיעין LLP

 

"אנו גאים על כך שנבחרנו על ידי AgJunction לתמוך ולהאיץ את הפיתוח הטכנולוגי של תאגיד ענק זה לרכבי שטח אוטונומי", אומר מנכ"ל ומייסד קוגנטה, דני עצמון. "הטכנולוגיה של קוגנטה יוצרת ביעילות הדמייה מתקדמת וסביבות סינתטיות ריאליסטיות חדשות כדי לאפשר אימון בינה מלאכותית ולמידת מכונה משופרת אשר מפחיתה את הסיכוי לטעויות אנוש במשימות קריטיות ומשפיעה לטובה על האמון שבין האדם למכונה."

 

"בטיחות ויעילות מבצעית הם בראש סדר העדיפויות שלנו. לאחר הערכה מדוקדקת של מספר פתרונות סימולציה החלטנו לבחור בפלטפורמה של קוגנטה", אומר סיר לוק מקביט, מנהל ההנדסה של AgJunction. "אנו מאמינים שפתרון זה יאפשר לנו להציע ללקוחותינו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר".

אודות AgJunction:

AgJunction Inc היא מובילה עולמית של פתרונות הדרכה והיגוי אוטומטי מתקדמים ליישומים מדויקים של חקלאות. הטכנולוגיות שלה מהוות מרכיבים קריטיים בלמעלה מ -30 מיצרניות רכבי שטח לחקלאות המובילות בעולם וספקי הפתרונות והיא מחזיקה ביותר מ-200 פטנטים ופטנטים בהמתנה. AgJunction משווקת את הפתרונות תחת שמות מותגים מובילים, לרבות Novariant Wheelman, Whirl ו- Handsfreefarm ומחויבת לקדם את החזון שלה על ידי הבאת חקלאות ללא נהג לכל בית ומשק, ללא תלות בשטח או בגודל. מטה AgJunction ממוקם בסקוטסדייל, אריזונה, ונרשם בבורסת טורונטו (TSX) תחת הסמל "AJX".

http://www.AgJunction.com

אודות קוגנטה:

Cognata היא ספקית עולמית מובילה של סימולציה לרכב בקנה מידה גדול לשוקי ADAS ושוקי הרכב האוטונומיים. פלטפורמת הקצה של Cognata עובדת עם חברות טכנולוגיות רכב מובילות ברחבי העולם, מאיצה את זמן היציאה לשוק על ידי אספקת פתרונות סימולציה לכל מחזור חיי המוצר האוטומטי של נהיגה ומספקת פלטפורמת סימולציה לרכב מציאותית שבה רכבים אוטונומיים נוסעים בכבישים וירטואליים ובשטח פתוח בסביבות תאומים דיגיטליים. מערים ועד שטח לא מסומן, במקרי שימוש מגוונים המותאמים במיוחד לצרכי השוק, פלטפורמת השטח של קוגנטה עוקפת תהליך למידה ממושך של מערכות בינה מלאכותית, ומאפשר ל- AI להעריך מצבים נרחבים בצורה מהימנה, ולדחוס את זמן האימון AI/ML עד חודשים בלבד.

http://www.cognata.com

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here