תמונה באדיבות editor X

הפלטפורמה החדשה כוללת מגוון פיצ'רים וכלים מתקדמים לעבודה סימולטנית של מספר מעצבים יחד ומאפשרת גמישות ושליטה רחבה יותר בבניית אתרי אינטרנט מורכבים ומגוונים

ניו-יורק, ה-4 בפברואר, 2021- Editor X, פלטפורמת עיצוב אתרים מקצועית עבור מעצבים וסוכנויות לבניית אתרים, אשר גרסת הבטא שלה הושקה לפני כשנה ומשמשת עד כה למעלה מ-200 אלף משתמשים ברחבי העולם, מושקת היום בגרסתה המלאה והרשמית. לגרסה זו נוספות כעת יכולות עריכה שיתופיות של מספר משתמשים בו זמנית, כך שכמה מעצבים יכולים לעבוד יחד על אותו האתר, מתחנות עבודה שונות. יכולת זו מהווה אבן דרך משמעותית עבור סוכנויות וצוותים העובדים ביחד על בניית אתר, והופכת את Editor X לפלטפורמת עיצוב אתרים השיתופית הראשונה והיחידה בעולם.

תמונה באדיבות editor X

אפשרויות העריכה החדשות שפלטפורמת Editor X מציעה הינן מגוונות וייחודיות. לצד יכולת עריכת אתרים על ידי מספר צוותים במקביל, תכונות הפלטפורמה כוללות גם מתן הערות מיידיות, מתן הרשאות מתקדמות וגישה לספריות עיצוב משותפות. מאפיינים אלו, עתידים לעזור באופן ניכר לצוותי העיצוב לחסוך זמן יקר בעבודתם. כמו כן, הורחבו יכולות העיצוב, וכעת ניתן לבצע אינטראקציות Code-free (ללא קוד) שזהו אחד מהפיצ׳רים המשמעותיים ביותר עבור מעצבים כיום.

"פלטפורמת Editor X מאפשרת יכולות עיצוב יוצאות דופן עבור מעצבים מקצועיים. יכולות אלו מאפשרות למעצבי אתרים להגשים כל קונספט עיצובי, בדומה לתוכנות עיצוב, רק שכאן גם ניתן  לפרסם את האתר באופן מיידי. ברגע שאתה נחשף לעבודות שנעשו באמצעות Editor X אתה מבין את הכוח הטמון בפלטפורמה שפיתחנו״ , מסרה ליאור בש, מנהל השיווק של Editor X. "יכולות העבודה השיתופית מהוות דחיפה משמעותית ולוקחות את הפלטפורמה המהפכנית שלנו צעד נוסף קדימה מהסטנדרט הקיים וזאת על ידי יצירת שיתוף פעולה חכם יותר בפרויקטים גדולים המערבים מספר מעצבים."

תמונה באדיבות editor X

ההכרזה על היכולות החדשות התקיימה באירוע והדגמה וירטואלית בה השתתפו: מור פילוסוף, מנהל Editor X, גלי ארז, מנהלת המוצר וסליק קוגן, ראש צוות הפיתוחֿ. ההדגמה נעשתה על ידי עריכת אותו האתר משלוש תחנות עבודה שונות והציגה את יכולות הפלטפורמה בה מספר עובדים יכולים לעצב, לערוך, ולתכנת יחד את האתר בצורה המיטבית ביותר.

"פלטפורמת Editor X הינה התגשמות חלום עבור כל מעצב – כעת, יש לי את הגמישות המלאה ליצור ולנהל כל היבט בעיצוב וכך גם לעבוד בצורה יעילה יותר ומדויקת מאי פעם", מסרה אנדראה ביולייה, מנהלת הקריאייטיב של Studio Linear, סוכנות עיצוב בארה״ב. אנחנו עושים פרוייקטים לתעשיית המוזיקה, ועל מנת להצליח, עלינו להוביל את מגמות העיצוב של אתרי האינטרנט״.

תמונה באדיבות editor X

באמצעות Editor X, מעצבי האתרים יכולים לעבוד על מספר בלתי מוגבל של אתרים ללא תשלום. תוכניות הפרימיום (בתשלום) מאפשרות חיבור לדומיין, קבלת תשלומים מקוונים דרך האתר ועוד.

אודות Editor X :

Editor X הינה פלטפורמת יצירת אתרים מתקדמת המיועדת למעצבי אתרים מקצועיים. הפלטפורמה הופכת את השימוש ב-CSS לאינטואיטיבי באמצעות Drag and drop, ומאפשרת עיצוב רספונסיבי ללא צורך בכתיבת קוד. משטח העבודה (Canvas) הרחב והגמיש מאפשר שימוש בטכנולוגיית CSS מודרנית הכוללת Flexbox ו-Grid, כאשר כולם ניתנים לשימוש באמצעות drag and drop, ומאפשרים למעצבים ובוני אתרים להגדיר את המיקום המדויק והסטיילינג של אלמנטים בכל תצוגת מסך (viewport).

פלטפורמת Editor X  מציעה מגוון רחב של פתרונות עסקיים, החל מתשתית מסחר אלקטרוני מובילה ועד כלי שיווק וקידום אתרים מקצועיים. פלטפורמת Editor X היא חלק מ-Wix.com Ltd. © 2006-2020.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here